H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat

  • WiFi
  • Valetparking
  • 24-uursreceptie
  • Fitnesscentrum
  • Stoomcabine

Gelegen in de wijk Campo Belo van São Paulo, H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat São Paulo bevindt zich op ongeveer 2 km van het Winkelcentrum Ibirapuera en biedt een stoomcabine en een sauna. In dit hotel treft u een restaurant.

De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders. Geconditioneerde slaapkamers zijn uitgerust met een kledingkast. Voor het comfort van de gasten worden een haardroger en handdoeken aangeboden in de privébadkamers die met een bidet, een apart toilet en een douche zijn uitgerust.

De strandfaciliteiten van dit pand in São Paulo bevatten parasols. Er is een wellnesscentrum met een breed scala aan sportenfaciliteiten.

Juca Lemao met Duitse keuken, is op een steenworp van H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat São Paulo gelegen.

Het comfortabele hotel biedt een welgelegen locatie op ongeveer 500 meter van de internationale luchthaven Congonhas en vrij dicht bij Capital. Het Museu da Imagem e do Som ligt ook op circa 15 minuten rijden van H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat. Het pand kunt u binnen een paar straten van Ibirapuera park vinden. Bij het hotel kunt u genieten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Botanische Tuin van São Paulo op een afstand van 4 km.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat São Paulo
Flat Aeroporto De Congonhas - Uh 1807
Mobiele prijsaanbieding

Flat Aeroporto De Congonhas - Uh 1807

8.0
Heel goed 7 beoordelingen
0 m van de accommodatie
Hotel Aeroporto Congonhas Com Cozinha E Sacada 1108 S
Mobiele prijsaanbieding

Hotel Aeroporto Congonhas Com Cozinha E Sacada 1108 S

8.2
Heel goed 47 beoordelingen
22 m van de accommodatie
USD 62 USD 56
per nacht
Suite Luxo Congonhas Com Sofa Cama
Mobiele prijsaanbieding

Suite Luxo Congonhas Com Sofa Cama

8.9
Fantastisch 35 beoordelingen
22 m van de accommodatie
USD 51 USD 46
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats
    • Valetparking

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • 24-uursreceptie
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Roomservice
    • Wasserij

    Eten

    • Restaurant
    • Bar/ lounge

    Zakelijke faciliteiten

    • Zakencentrum

    Voor kinderen

    • Kinderspeelruimte

    Recreatie

    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Tuin
    • Sauna
    • Stoomcabine
    • Openbaar bad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Geluiddichte kamers
    • Terras
    • Tuinmeubelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Keycard toegang

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • 🕌
      Wat zijn de populairste toeristische attracties in de buurt van H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat?
      Tijdens het verblijf in H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat, moet je geen attracties van São Paulo missen, de Botanische Tuinen van São Paulo (4 km), Parque Ibirapuera (4,1 km) en het Monument voor de Bandeirantes bereikbaar met 15 minuten rijden.
    • Is de luchthaven dichtbij H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat?
      H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat bevindt zich op 5 minuten rijden van de luchthaven Congonhas.
    • 🍹
      Zijn er leuke restaurants in de buurt van H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat?
      Restaurants in de buurt van H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat zijn onder andere Grao Espresso Aeroporto De Congonhas (maar 150 meter van de accommodatie) met Braziliaanse gerechten en Tomakeria Restaurante (250 m) beroemd om Japanse keuken keuken.
    • Welke voorzieningen biedt H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat in de kamers?
      Elke kamer in H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat bevat een flatscreen TV met satellietzenders en een persoonlijk kluisje voor de veiligheid van de gasten.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    H114 - Congonhas Hotel - eSuites Flat São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten